Našli telo neznámeho muža: Polícia prosí o pomoc pri identifikácii!

Dátum:

V štvrtok (17. marca) kontaktovali policajný zbor pracovníci elektrární potom, ako našli na hladine vody mŕtve telo neznámeho muža. Ten sa mal nachádzať v blízkosti nasávacieho potrebia, pričom polícia Slovenskej republiky žiada občanov o pomoc pri jeho identifikácii.

V uplynulých hodinách bola polícia privolaná k mŕtvemu telu neznámeho muža, ktorého našli na Sĺňave a jeho vek je odhadovaný na 60 až 70 rokov. „Po prehliadke tela ani v meste Piešťany neboli zistené informácie k totožnosti osoby a do tejto chvíle sa nikto neobrátil so žiadosťou o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby. Vzhľadom na okolnosti úmrtia nariadil obhliadajúci lekár pitvu,“ uviedla polícia.

Zosnulý muž je približne 160 až 170 centimetrov vysoký, zavalitejšej postavy, má prešedivelé vlasy a hnedé oči. Muž mal na sebe modrý hrubý sveter na zips, čierno-bielu károvanú košeľu, modré tričko, modré rifle a obuté čierne topánky na šnurovanie. Podľa predbežných vyhodnotení bol čas úmrtia stanovený na minulý víkend.

„Ak ste muža za posledných pár dní videli, poznáte osoby, s ktorými sa kontaktoval alebo viete jeho totožnosť, všetky informácie nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158 alebo nám napísať do súkromnej správy na Facebook SR – Trnavský kraj,“ žiada polícia.

Fotografiu muža môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: pol

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...