V štvrtok (17. marca) kontaktovali policajný zbor pracovníci elektrární potom, ako našli na hladine vody mŕtve telo neznámeho muža. Ten sa mal nachádzať v blízkosti nasávacieho potrebia, pričom polícia Slovenskej republiky žiada občanov o pomoc pri jeho identifikácii.

V uplynulých hodinách bola polícia privolaná k mŕtvemu telu neznámeho muža, ktorého našli na Sĺňave a jeho vek je odhadovaný na 60 až 70 rokov. “Po prehliadke tela ani v meste Piešťany neboli zistené informácie k totožnosti osoby a do tejto chvíle sa nikto neobrátil so žiadosťou o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby. Vzhľadom na okolnosti úmrtia nariadil obhliadajúci lekár pitvu,” uviedla polícia.

Zosnulý muž je približne 160 až 170 centimetrov vysoký, zavalitejšej postavy, má prešedivelé vlasy a hnedé oči. Muž mal na sebe modrý hrubý sveter na zips, čierno-bielu károvanú košeľu, modré tričko, modré rifle a obuté čierne topánky na šnurovanie. Podľa predbežných vyhodnotení bol čas úmrtia stanovený na minulý víkend.

“Ak ste muža za posledných pár dní videli, poznáte osoby, s ktorými sa kontaktoval alebo viete jeho totožnosť, všetky informácie nám môžete oznámiť na bezplatné číslo 158 alebo nám napísať do súkromnej správy na Facebook SR – Trnavský kraj,” žiada polícia.

Fotografiu muža môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: pol