Influencerka Zuzana Plačková má po narodení malého Diona starostí vyše hlavy. Okrem podnikania, ktorému sa popri synčekovi venuje, však musí riešiť aj veľmi nepríjemnú záležitosť. Rozhodla sa preto zavolať právnikom a v najbližších dňoch plánuje podať žalobu.

Zuzana Plačková sa spolu s manželom Reném v týchto dňoch tešia z maličkého Diona, ktorého influencerka priviedla na svet len nedávno. Podnikateľka však už teraz myslí na budúcnosť a popri starostlivosti o bábätko sa začína opäť venovať svojmu rozbehnutému biznisu na viacerých frontoch.

V nedávnom období ju však poriadne naštvala istá žena, ktorá o nej začala šíriť klamlivé informácie. Tie mali hovoriť o tom, že Zuzana údajne neporodila Diona sama a synčeka jej mala vynosiť Ukrajinka. Tmavovláska všetky špekulácie rázne vyvrátila so slovami, že pôrod cisárskym rezom má taktiež natočený na mobilnom telefóne.

Najnovšie sa rozhodla zakročiť voči nechutným tvrdeniam aj v trestnoprávnej rovine a zavolala si na pomoc právnikov: „Nechcem venovať energiu na svojom profile na negatívnych ľudí, ale prišlo mi zopár správ, čo ste zaregistrovali, že ma osočuje nejaká ženská, osočuje mňa, osočuje Diona… Nie je to prvá ani posledná osoba, ktorou sa zaoberá môj právnik, aktuálne si na to prizval aj kolegov z Českej republiky. Spoločne spisovali žalobu,“ potvrdila so slovami, že v najbližších dňoch bude žaloba doručená danej osobe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova