Marian Kočner bol v stredu ráno privezený do Nitry na výsluch v NAKA. Aj keď vyšiel po troch hodinách usmiaty, jeho právnik ohlásil radikálny krok. Obvinenému podnikateľovi vadia najmä tieto veci!

Marian Kočner sa v stredu dostavil v nepriestrelnej veste na výsluch NAKA v Nitre, kde strávil tri hodiny a prvýkrát vypovedal vo veci objednávky vraždy novinára. Na obed vyšiel z budovy podľa medializovaných informácii vysmiaty, aj keď je zjavné, že po pobyte vo väzení je strhanejší a pochudnutejší.

Kočner podľa svojho právneho zástupcu vinu popiera, no zato plánuje podať trestné oznámenia a sťažnosti. Pri výsluchu Zsuzsovej vraj malo dôjsť k nátlakovým praktikám, ktoré boli realizované pravdepodobne príslušníkmi policajného zboru, pričom advokát Kočnera podal podľa informácií Plusky trestné oznámenie za marenie spravodlivosti.

Ďalšie trestné oznámenie podali kvôli úniku informácii z vyšetrovacieho spisu do médií. Advokát Para tiež podal sťažnosť na to, že sa s Kočnerom musí radiť v leopoldskej väznici vždy v miestnosti č. 4 a má tak podozrenie z monitorovania ich porady. Úrad špeciálnej prokuratúry ale podľa informácii denníka Sme odmieta špekulácie o monitorovaní miestnosti.

Kočnerov právnik podáva trestné oznámenia a sťažnosti

Zdroj: sme.sk, pluska.sk │ Foto: YouTube, TV Markíza