Sú tomu práve dva týždne, čo v desiatom súboji reality šou Farma 11 opustila televíznu súťaž Nicoletta Tóthová (24). Hlasom výrazná farmárka zaujala v súťaži predovšetkým rozvíjajúcim sa vzťahom s Robiňom, pričom náklonnosťou k sympatickému mladíkovi sa netají ani po vypadnutí.

Reality šou Farma 11 predstavila Slovensku 20 nových súťažiacich, ktorí riešili mimo milostných vzťahov, klebiet a práce na statku aj obstarávanie hospodárskych zvierat. Okrem kráv, kačíc, prasiat či kôz im dal hospodár Martin aj dvoch psov, pričom východniari a západniari dostali i zopár mačiek.

Spoločnosť im okrem domácich chlpáčov však robil aj bezsrstý kocúr plemena Sphynx, ktorý trávil čas najmä v priestoroch vyhriateho domu. Nie je žiadnym tajomstvom, že natáčanie Farmy už bolo ukončené, pričom súťažiaci by sa mali zúčastniť už len veľkolepého decembrového finále. Ako sa už Nika pochválila na sociálnej sieti, naháča Felixa, ku ktorému si vytvorila najbližší vzťah práve ona, si evidentne zobrala domov. Na otázky ohľadom kocúra síce odpovedať odmietala, no všetko nasvedčuje tomu, že niektoré zvieratá z tohtoročnej Farmy si súťažiaci adoptovali hneď po vypnutí kamier.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nicol_e_tta | Foto: IG/farma.markiza