26-ročná Natália bola nezvestná od 5. augusta, pričom bola naposledy videná člnkovať sa na priehrade na Domaši. Rodina i priatelia dúfali, že sa napokon nájde živá a zdravá, no tento príbeh nemá šťastný koniec.

Telo mladej ženy sa našlo tri týždne potom, čo bol zverejnený oznam o jej zmiznutí. Ako informovala polícia, po náleze bolo v značnom rozklade, v dôsledku čoho museli odborníci pracovať na jej identifikácií. Napokon sa ukázalo, že ide práve o stratenú Natáliu.

Obhliadajúci lekár nevylúčil cudzie zavinenie, no mnohých šokovalo, že Slovenka mala na nohe pripevnené vedro so závažím. Postupne sa však odhaľujú desivé detaily o smrti mladej študentky. Jej kamarát prezradil, že Natália mala často hovoriť o smrti a nedávno na sociálnej sieti zverejňovala okultné symboly.

Taktiež sa ukázalo, že vo vedre, ktoré mala žena pripevnené na nohe, bola sadra. Bezpečnostné kamery z Domaše mali preukázať, že Natália si na brehu namiešala sadru, ktorú nechala zatvrdnúť. Následne nasadla do člna a odplávala do stredu vodnej nádrže. Vedro si priviazala o nohu, skočila do vody a plávala až do vysilenia, približne hodinu a pol, napokon sa utopila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, Domaša City Dobrá, Natália V.