Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že hudobník Martin Valihora a herečka Natália Gemani tvoria pár a už onedlho dokonca privítajú spoločného potomka. Zatiaľ čo Martin má s moderátorkou Alexandrou Orviskou dcérku Viktóriu, pre známu brunetku je to prvé tehotenstvo.

Klebety o prípadnom tehotenstve slovenskej herečky, ktorá je známa zo seriálov Divoké kone, Vlci, Hotel či Ministri, sa objavili už v polovici júla. Krásnu novinku však bývalá modelka potvrdila až začiatkom októbra, pričom sa pochválila krásne rastúcim bruškom.

Zdá sa, že dvojica sa nezaradí medzi celebritné páry, ktoré do poslednej chvíle taja pohlavie, a predovšetkým meno bábätka. Natália totiž bez okolkov prezradila, na akom mene sa zhodla s partnerom. ,,Budeme mať dievčatko a bude sa volať Zuna,“ otvorene prezradila budúca mamička pre sarm.pluska.sk.

Natália priznala, že sa inšpirovala románom Nevesta hôľ od Františka Švantnera. Páčilo sa jej, že o netradičnom mene boli zložené mnohé balady, a dokonca má staroslovanský pôvod. Nápad sa dokonca páčil aj Valihorovi, ktorý s ním okamžite súhlasil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Instagram/natalagermani, zoomcastingtalents, martinvalihora