Natália Lenártová bola jednou zo súťažiacich vo Farme 14, pričom na statok prišla s veľkým odhodlaním vyhrať 75-tisíc eur. Dnes už vieme, že sa jej nepodarilo splniť si sen, keďže poriadny balík peňazí cinkne na bankovom účte Filipa Jánoša. Na Farme však blondínke veľmi chýbala jedna osoba, pričom išlo o jej jedinú dcéru.

Natália Lenártová sa stala na statku hviezdou v kuchyni, keďže dokázala z obmedzeného počtu potravín uvariť hotové špeciality. Počas fungovania na statku postupne prišla o spolubojovníkov, ktorí prehrali v dueloch alebo v dôsledku porušenia pravidiel. Aj napriek tomu bola stále odhodlaná bojovať ďalej, i keď jej veľmi chýbala dcéra Karin.

Slzy farmárky by ste však hľadali márne. Nechcela, aby sa jej emócie stali ,,zbraňou“ pre súperov. Meno dcéry bolo dokonca často spomínané pri jej konfliktoch s Alex Minárikovou, s ktorou si navzájom niekoľkokrát vyjadrili svoje antipatie. Košičanka neraz poznamenala, že ,,jej“ Karin by sa nikdy tak drzo nesprávala k starším ľuďom.

Povolaním fitness trénerka si rozhodne nenechala ujsť veľkolepé finále Farmy 14, pričom jej spoločnosť robili práve najbližší. Kamery ich síce zachytili iba minimálne, no Natália prišla v sprievode svojho partnera Erika a dcéry Karin. Okamžite bilo do očí, že sa mladá slečna nesmierne podobá na svoju mamu, priam akoby jej z oka vypadla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, IG/natalia_lenartova