Je tomu už neuveriteľných 21 rokov, čo sa na televíznych obrazovkách objavil Divoký anjel, jedna z najpopulárnejších “mydlových opier” všetkých čias. Telenovela o drzej slúžke Milagros preslávila svojho času vtedy len 21-ročnú uruguajsko-argentínsku herečku Nataliu Oreiro, ktorá sa stala nielen pre teenagerky z celého sveta doslova ikonou.

Divoký anjel Natalia Oreiro (41) si v roku 1998 podmanila svojou energiou a vystupovaním celý svet, pričom v súkromí tvorí pár s hudobníkom Ricardom Mollom takmer 20 rokov. Mamička rozkošného Merlína (7) si počas svojej kariéry získala mimoriadnu popularitu v mnohých krajinách, no aktuálne je veľkou hviezdou v neďalekom Rusku. Práve tu speváčka, herečka a módna návrhárka vystupuje so železnou pravidelnosťou a fanúšikov si neustále nachádza aj v radoch mladších ročníkov.

Hviezda telenoviel, pre ktorú boli roky charakteristické dlhé čokoládové vlasy, urobila prednedávnom rázny krok a korunu krásy si nechala šmrncovne ostrihať po plecia. Iba pred pár dňami sa bájna Milagros predstavila v moskovskom Autoradiu, kde naživo zaspievala hit “Cambio Dolor”, ktorý urobil z Natalie celosvetovú hviezdu. No nevyzerá, akoby od vysielania “anjela” neprešiel ani jediný deň?

Natalia Oreiro dnes

Divoký anjel

Cambio Dolor dnes

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/natalia_oreiro_official