Hypnoshow odštartovala v stredu večer pilotným dielom, počas ktorého sa udiali viaceré zaujímavé udalosti. K takým nepochybne patril aj flirt mladučkej Natálie s moderátorom Danom Danglom, ktorý sa celkom nepozdával jej žiarlivému priateľovi. Ihneď po skončení relácie ale prišiel nečakaný rozchod!

Hypnoshow odštartovala prvým dielom v stredu večer, hoci si od divákov vyslúžila poriadnu spŕšku kritiky. Aj napriek nie príliš pozitívnym ohlasom sa počas zábavnej relácie udialo niekoľko zaujímavých situácii. K takým nepochybne patril aj flirt zhypnotizovanej Natálie (23), ktorá po Danovi Danglovi doslova vyštartovala a nechýbali ani zvodné pohľady a návrhy.

To sa príliš nepáčilo jej žiarlivému priateľovi, no napokon sa všetko zaobišlo bez bitky či kriku, keď Juraja upokojila vlastná mama. Zrejme nikomu v tej chvíli nenapadlo, že ihneď po skončení šou sa dvojica rozíde. To, že Natália už netvorí pár s priateľom, potvrdila samotná tmavovláska pre portál markiza.sk: „Už s Jurajom nie sme spolu,“ prezradila.

Ku rozchodu malo pritom naozaj dôjsť krátko po natáčaní šou, no podľa zákulisných informácii nebol na príčine flirt krásky s moderátorom. Účinkovanie v relácii a nepríjemná zápletka ale vzťahu rozhodne nepridali.

Natália po hypnóze flirtovala s Danom Danglom
S Jurajom sa po relácii rozišli
Dôvodom rozchodu však údajne nie je flirt s moderátorom

Zdroj: markiza.sk │ Foto: Instgram, Tv Markíza