Andy Kraus po šiestich mesiacoch od rozchodu s manželkou podal žiadosť o rozvod. Jedným z dôvodov manželskej krízy bola aféra scenáristu s herečkou Natáliou Puklušovou, ktorá sa k tejto kauze výnimočne vyjadrila.

Slovenský scenárista to v osobnom živote nemá jednoduché, určite aj vlastnou vinou. Po šestnástich rokoch manželstva prišiel rozvod, ktorý výrazne ovplyvní fungovanie jeho rodiny. Dôvodom bola Natália, s ktorou však už netvorí pár a od Krausa sa snaží dištancovať.

Informácia o rozvode Krausovcov sa dostala aj do jej uší a okamžite sa postavila do defenzívy: ,,Necítim sa byť zodpovedná za jeho rozvod,“ ostro zareagovala Puklušová pre cas.sk. Priznala, že nemá záujem kontaktovať Andyho a uviedla, že iniciátorom ich zblíženia bol práve tvorca známeho seriálu Panelák.

Prekvapujúce je, že Kraus pôsobí, akoby sa ho rozvod ani nedotýkal a vyzerá to tak, že je s celým procesom zmierený. Dokonca sa odvolal na štatistiku, keď uviedol, že sa v našej krajine ročne rozvedie desaťtisíc párov. ,,Nemyslím si, že som voči ostatným spoluobčanom niečím výnimočný,“ povedal Kraus.

Zdroj: cas.sk  |   Foto: instagram.com, facebook.com