Natália Puklušová sa v posledných rokoch zviditeľnila najmä vďaka postave “Peťušky“ v seriáli Oteckovia. Zrejme aj to bolo jedným z dôvodov, prečo dostala lukratívny kšeft v šou Tvoja tvár znie povedome. Zdá sa však, že popularita jej začína prekážať a fanúšikov má po krk.

Slovenská herečka priznala, že v minulosti nechápala svojich kolegov, keď im prekážalo fotenie či krátka konverzácia s fanúšikmi. Bola totiž presvedčená, že svojim priaznivcom spraví radosť iba vďaka pár záberom, a ani jej nenapadlo odmietnuť výzvu zo strany obdivovateľov.

Dnes je však jej názor na kontakt s fanúšikmi diametrálne odlišný. Podľa vlastných slov to pocítila na jej koncertoch s kapelou, ktorá má názov ,,Natália Puklušová and Band“. ,,…stalo sa to aj mne- po vystúpení som unavená, postavila som seba na prvé miesto a doslova som utiekla pred ľuďmi a deťmi,“ prezradila 37-ročná blondínka na sociálnej sieti. Kvôli jej vyhýbaniu sa priaznivcom sa dokonca dostala do konfliktu s blízkym človekom, ktorý to považoval za neúctivé.

Rodáčke zo Spišskej Novej Vsi sa nepáči, že sa má nasilu usmievať, keď je po koncerte unavená, keďže to považuje za pretvárku. Taktiež ju zabolí, keď ju fanúšik osloví seriálovým menom Peťuška. ,,Ani len moje meno nepozná,“ posťažovala sa Natália, ktorá nechce, aby sa s ňou zaobchádzalo ako s handrovou bábikou.

Puklušová sa napokon rozhodla priamo spýtať jej priaznivcov, či je nutné naháňať známe osobnosti. „Prečo sa tak veľmi túžite odfotiť? Uvedomuje si tu niekto, že sme takí istí ľudia ako vy všetci a nie je čo obdivovať? Vníma tu niekto, že to, čo obdivujete, je len umelo vytvorená postava z telky a inak sme normálne ľudské bytosti? Prečo máte vzory v ľuďoch, ktorých vôbec nepoznáte osobne? Viete o tom, že ste možno omnoho silnejší a hodnotnejší ako obraz, ktorý v nás vidíte? Preboha, veď tu nie je čo obdivovať,“ rozohnila sa herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/nataliapuklusova  |  Foto: TV Markíza, FB/Tvoja tvár znie povedome