Slovenská herečka Natália Puklušová, ktorá stvárňuje postavu „Peťušky“ v seriáli Oteckovia, neudržala svoj hnev. Potom, čo navštívila súkromného predajcu ovocia a zeleniny, poriadne vypenila, keďže plodiny, za ktoré dala značný obnos peňazí, mali byť plesnivé!

Natália Puklušová je aktívna nielen pred televíznymi kamerami, ale aj na sociálnych sieťach, kde sa teší záujmu fanúšikov. Mimoriadnu obľubu medzi Slovákmi si získala po boku čerstvej mamičky Dominiky Kavaschovej, s ktorou sem tam čosi uvaria pod názvom „Tepšoviny“.

Tento raz však temperamentná východniarka stratila úsmev, keď nakúpila v Moste pri Bratislave ovocie, za ktoré vyhodila nemalé peniaze. ,,Počúvajte, taká som nas*atá, že to až svet nevidel toto! Tak je toto normálne? Ja zaplatím 30 eur za bobule, maliny, štvrť melónu, červené ríbezle a začnem to doma schuti jesť, reku, že je teplo, dám si osvieženie,” priblížila kučeravá blondínka.

Dôvod hnevu však nebol ten, že by za plodiny zaplatila vysokú sumu, no skutočnosť, že hrsť malín za takmer 5 eur mala byť značne zhnitá! ,,To ma má čakať? Maliny za 5 eur? Akože to fakt vážne?!” nešetrila pohoršením herečka, ktorá predajcom odkázala, aby sa spamätali, nakoľko v obchodnom reťazci si ovocie môže zakúpiť za značne nižšiu sumu. Aké máte s nakupovaním ovocia a zeleniny skúsenosti vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/nataliapuklusova, steamable.com