Natália Lenártová bola jednou z farmárok, ktorá zatúžila po výhre 75-tisíc eur. Ako jedna z mála dostala príležitosť vrátiť sa do hry, no napokon ju do duelu vyzvala Alex, s ktorou mala dlhodobo konflikty. Dnes sú však škriepky či Farma 14 minulosťou. Uvedomuje si to aj známa blondínka, ktorá už myslí na budúcnosť.

Natália Lenártová neraz na Farme spomenula, že bola vrcholovou športovkyňou. V minulosti sa trikrát umiestnila na Majstrovstvách Európy, dvakrát na Majstrovstvách sveta a raz v súťaži Arnold Classic. Jednu z cien jej dokonca odovzdával bývalý profesionálny kulturista a herec Arnold Schwarzenegger.

Svoje 20-ročné skúsenosti momentálne odovzdáva mladším generáciám ako fitness trénerka. Taktiež pripravuje svoje zverenkyňe na súťaže, v ktorých kedysi sama hviezdila. Niet sa čo diviť, že po odchode z Farmy ju kontaktovalo množstvo fanúšikov, ktorí s ňou chceli spolupracovať a zveriť sa práve do jej rúk.

41-ročná blondínka však nelenila a využila slávu, ktorú jej prinieslo účinkovanie na Farme. Pred pár dňami totiž vydala knihu s názvom ,,30 DNÍ DIÉTY s NATY“, ktorá sa teší veľkému úspechu. ,,Knižka, ktorá je praktický sprievodca chudnutím. Nájdete tu množstvo diétnych, ale chutných receptov,“ napísala na sociálnej sieti. Košičanka už stihla pokrstiť svoje dielo v rodnom meste na vianočných trhoch, pričom krstnými rodičmi sa stali Filip „Fifo“ Jonáš a Guiliana Santi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: IG/natalia_lenartova | Foto: TV Markíza, IG/natalia_lenartova