Druhá séria reality šou Love Island sa pomaly rozbieha, pričom súťažiaci si postupne nachádzajú svoje spriaznené duše. Kým diváci už spoznali všetkých účastníkov relácie, pred kamerami ich hneď v úvode prekvapili aj dve krásne „bombshells“, z ktorých je jedna verejnosti dobre známa!

Love Island, to nie je len ostrov lásky, ale aj prehliadka dokonalých tiel a krásnych mladých ľudí, ktorí hrajú pred kamerami o výhru vo výške 75-tisíc eur. Aj keď by sa mohlo zdať, že do šou sa hlásia len neznáme dievčatá, opak je pravdou, nakoľko aktuálne v nej hviezdia hneď dve účastníčky súťaže krásy. Jednou z nich je 23-ročná Natálie Kočendová, ktorá sa stala víťazkou Miss Czech Republic 2020.

Okrem toho sa plavovláska preslávila vzťahom s celebritným barberom Lukášom Vlačuhom, alias Laky Royal, s ktorým dokonca čakala bábätko. V septembri 2020 však Natálie o chlapčeka prišla v šiestom mesiaci tehotenstva, pričom s mŕtvym dieťatkom sa odfotila a záber zdieľala na sociálnej sieti.

Aj keď sa spočiatku zdalo, že dvojica tragédiu prekonala, napokon sa ich cesty predsa len rozišli. Víťazka medzinárodnej súťaže Top Model of the World sa len necelé tri mesiace od ukončenia vzťahu objavila v markizáckej šou, kde si takmer okamžite padla do oka s mladým futbalistom Davidom.

Mnohí fanúšikovia tak ostali doslova rozčarovaní a začali atakovať jej bývalého partnera informáciami o tom, čo robí vo vile jeho expartnerka. Po dlhšom mlčaní napokon Laky prehovoril prostredníctvom sociálnej siete, kde poslal všetkým divákom Love Islandu striktný odkaz.

Ako otvorene uviedol, už tri mesiace sa zameriava na nový život a nerozumie, prečo je neustále spájaný s Natáliou. „V živote každý urobil chybu, každý sa potom musí ponaučiť, a buď to do života dá alebo uberie. Každopádne, je to len a len rozhodnutie Natálky, je to jej život, jej kariéra, možno sa vážne zamiluje a bude žiť ešte šťastnejšie než bola,“ napísal s chladnou hlavou.

Ako ďalej dodal, šou ho nezaujíma a bývalej partnerke praje, aby dosiahla všetko, čo v živote potrebuje. „Na žiadny Love Island nejdem! Nechápem, kde beriete tieto výmysly. Desiatky správ o tom, že sa teší, ako tam prídem? Hrabe vám moc, mám dosť práce a nové ciele,“ odkázal všetkým konšpirátorom, ktorí predpokladali, že Laky sa v relácii objaví ako nový „bombshell“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/natalie_kocendova, laky.royal