Mladá dievčina Natalia si počas svojho dospievania prežila naozaj nepríjemné, ťažké, vypäté i smutné chvíle. Ich dôvodom bolo jej iné obočie, ktoré sa stalo terčom rôznych nepekných posmeškov. V súčasnosti je však všetko inak.

Natalia Castellar sa hneď na prvý pohľad odlišuje od bežnej populácie dnešných dievčat. Svojím výrazným, neprehliadnuteľným a zároveň aj veľmi hrubým obočím vždy pútala pozornosť väčšiny okoloidúcich a niektorí si neodpustili rôzne narážky či nepríjemné vety na jej adresu. Mladá dievčina, ktorá nedovŕšila ešte ani 18 rokov, si však už nemusí z týchto posmeškov robiť veľkú hlavu. Dôvodom je to, že práve vďaka svojmu výraznému obočiu získala naozaj prestížnu zmluvu so známou modelingovou agentúrou, ktorá sídli v americkom New Yorku.

Slečnu z Puerto Rica tak čoskoro čaká svetlá budúcnosť, ktorá je postavená práve na tom, z čoho si ľudia robili srandu. Jej inakosť a netypická krása z nej urobí zaiste veľkú hviezdu v modelingovej brandži. Natalia je jedna z tých žien, ktoré potvrdzujú, že aj výraznejšia telesná odlišnosť môže človeku priniesť úžitok či dokonca aj uznanie. Práve obočie ju odlišuje od bežných mladých modeliek a vďaka nemu môže pracovať na takých projektoch, kde by sa bežné modelky nehodili.

n1 n2 n3 n4 n5

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk