Natália Lenártová je jednou z najväčších kandidátiek na výhru Farmy 14. Obávaná fitness trénerka sa však dostala do ohrozenia kvôli vážnym zdravotným komplikáciám. Tie ju doslova odrovnali na odpočinok na lôžku.

Náročné podmienky vo vidieckej reality šou spôsobujú aj slabšiu hygienu počas prípravy pokrmov. Zdá sa, že tentokrát to nezostalo bez následkov a po tom, čo slúžka Giuliana Santi neumyla zeleninu počas varenia obeda, prišlo jednej z účastníčok zle.

„Ráno som sa zobudila s tým, že ma bolí strašne žalúdok. Cítim sa zle, je to tak, akoby mi niekto vrazil dýku do brucha,“ vyjadrila sa samotná Natália po tom, čo sa ledva udržala na nohách.

„Natálke prišlo zle z tej neumytej zeleniny, ktorú som ja robila. Takže neviem, jak sa k tomu mám moc vyjadriť,“ povedala pubertálna tmavovláska, pričom neskryla svoje znepokojenie. Ešte pred podávaním obeda ju totiž na daný problém upozornila samotná Lenártová.

„Aby sme nedostali nejakú toxoplazmózu,“ 41-ročná Košičanka varovala mladú Giulianu pred infekčnou chorobou prenášajúcou sa konzumovaním surového mäsa alebo kontaktom so zvieracími fekáliami.

To, či sa v prípade silnej blondínky jedná práve o toto ochorenie, je nateraz otázne, avšak v prípade nakazenia je infekčná doba v rozmedzí od 4 do 6 týždňov, čo by v Natáliinom prípade mohol znamenať koniec v šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk