Reality šou Survivor je plná dobrodružstiev, no aj nečakaných situácii, na ktoré neboli pripravení ani tí najodolnejší súťažiaci. Kým len pred pár hodinami oznámil svoje odstúpenie zo šou MMA zápasník Gábor Boráros, ktorého trápili zdravotné problémy, nahnutné to má aj ďalší športovec!

Úspešný MMA zápasník Gábor Boráros patril k dvanástim celebritným účastníkom reality šou Survivor, pričom po spevákovi a moderátorovi Vojtěchovi Drahokoupilovi ho prinútili opustiť tím zdravotné problémy. Len pár hodín na to mal pociťoval nevoľnosť aj Nathan, hviezdička zo šou Love Island, Svadba na prvý pohľad či účastník Superstar (2013).

V jednom okamihu sníma kamera Xéniu Gregušovú, ktorá sa opýta: “Pomôžem ti?” za čím už sleduje vystrašené: “Preboha!” Blondínka sa okamžite rozbieha za kolegom Nathanom, ktorý v jej blízkosti skolaboval, pričom kričí na zdravotníka. To sa už k dvojici pridáva aj moderátor Tomáš Zástěra, ktorý Nathana otáča na chrbát do zvislej polohy a prináša vodu, pričom Johana Špačková mu zdvíha obe nohy.

Ukážku z nečakaného kolapsu Nathana môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk