Byť hviezdou nielen sociálnych sietí, ale aj pódii, ktoré znamenajú svet, láka čoraz viac Slovákov, pričom tí skúšajú šťastie nielen na Instagrame či YouTube, ale aj v rôznych televíznych programoch. Jedným z tých, ktorí sa objavili vo viacerých šou, je aj bývalý účastník Love Islandu, Nathan!

Len nedávno odvysielala TV Markíza pilotnú sériu novej reality šou Love Island, kde patril medzi najvýraznejších súťažiacich čokoládový krásavec Nathan. Ten bol mnohým divákom známy už z relácie Svadba na prvý pohľad, kde pôsobil ako najlepší kamarát jedného z účastníka programu.

25-ročný futbalista z Trnavy však chcel taktiež nájsť ženu svojho života, pričom podľa oficiálnych vyjadrení je dodnes slobodný. Ako sa však ukázalo, mladý športovec mal ambície dostať sa do sveta šoubiznisu už v roku 2013, kedy sa objavil na konkurze do šou Česko Slovensko hľadá Superstar.

V treťom ročníku, kedy sa vo finále objavili Štefan Pčelár, Sabina Křováková či Veronika Stýblová, zaspieval skladbu od Bena Cristovaoa, ku ktorému ho porota aj prirovnala, avšak výkon na postup, žiaľ, nestačil. Aj keď mal vtedy 17-ročný mladík ambíciu prísť v ďalšom ročníku, Paľo Habera mu odporučil, aby tak nerobil. “Keď sa vydarí nerytmický černoch, tak to stojí za to,” povedal svojim kolegom po odchode Nathana.

Nathanovo vystúpenie v Superstar si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.sk