Slovenská herečka Mary Bartalos, ktorá si získala divákov prostredníctvom úlohy plachej učiteľky Lindy v seriáli Oteckovia, prikývla na malú spoluprácu. A aby toho nebolo málo, pred kamerami sa ukázala so svojim manželom a favoritom šou Česko Slovensko má talent, Adriánom.

Mary Bartalos si v posledných mesiacoch užíva materskú dovolenku, počas ktorej sa venuje predovšetkým synovi Noelovi. 25-ročná herečka si získala sympatie divákov ako učiteľka Linda v seriáli Oteckovia, ale aj v šou Tvoja tvár znie povedome, kde doslova excelovala. Ani záujem fanúšikov o jej osobu však neprinútil rodinne založenú umelkyňu pokračovať v kariére a momentálne sa naplno venuje rodine.

Po piatich mesiacoch však predsa len prikývla na malú spoluprácu, kedy sa spolu s manželom Adriánom objavila vo videoklipe speváčky Veroniky Strapkovej. „Tá láska, ktorú majú Mária a Adrián, je krásna. A som šťastná, že prijali pozvanie do klipu k prvej piesni nového albumu – “Neverím”,“ vyznala sa hudobníčka k svojej skladbe, ktorá má liečiť zlomené srdcia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/maria.bartalos, veronikastrapkova | Video: YouTube