Cristiano Ronaldo oslávil 5. februára už 39. narodeniny, no i tak má za sebou fantastickú sezónu. Hoci saudskoarabská liga nie je trebárs Premier League, jeho čísla vyvolali obdiv. A vynorili sa aj fámy o jeho možnom návrate do Európy, a to navzdory rozprávkovému platu.

Prečo šiel vlastne Ronaldo preč z Európy, a to zrovna do Saudskej Arábie, kde pred ním žiadna superstar nehrala? Dôvodov môže byť niekoľko. No teraz môže byť pre zmenu viacero faktov, pre ktoré by sa mohol chcieť vrátiť do Európy. Ale kam? V hre sú zrejme len tri reálne možnosti.

Možnosť č. 2:

Ronaldo je vodca a ktorý iný klub by potreboval v budúcej sezóne potreboval takúto osobnosť viac než Paris Saint-Germain? V tomto bohatom klube bol osobnosťou Zlatan Ibrahimovič, následne Neymar, dva roky tu hral Lionel Messi a ich kariéry v Paríži sa prelínali s Kylianom Mbappém, ktorý sa teraz so značkou PSG definitívne lúči.

Ronaldo by tak mohol, hoci len i na jediný rok, byť akýmsi symbolom parížskeho giganta, pričom by si mal možnosť vyskúšať novú súťaž, žiť v tomto vychýrenom meste a zároveň zase raz posunúť svoje limity a trebárs i prestrieľať Messiho.