Leto sa dostáva do svojej druhej polovice, pričom televízie si pre divákov už pomaly pripravujú nový jesenný program. Okrem Farmy, ktorú bude prekvapivo moderovať známy slovenský herec, sa na obrazovky Markízy vráti aj šou Tvoja tvár znie povedome, kde má produkcia rátať s veľkými hviezdami domáceho šoubiznisu.

Už o pár týždňov odštartuje na obrazovkách TV Markíza siedma séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. V zábavnej hudobnej relácii sa v priebehu posledných rokov vystriedalo množstvo osobností z domáceho šoubiznisu, pričom ohľadom tej aktuálnej prichádza do úvahy viacero zvučných mien.

Potom, čo televízia ukončila vysielanie denného seriálu Oteckovia, dostali hlavné postavy možnosť zažiariť v pripravovaných projektoch, a kým Marek Fašiang bude moderovať reality šou Farma, Vladimír Kobielsky sa objaví v novinke Chatári. S dlhým nosom by však nemal odísť ani Filip Tůma, ktorý nielenže bude súčasťou seriálu Druhá šanca, no podľa všetkého dostal ponuku aj do zábavnej šou, kde v roku 2019 hviezdila jeho partnerka Nela Pocisková.

V hre sú však i ďalšie tváre zo seriálu Oteckovia, kým karty by mohli zamiešať Zuzana Mauréry či Dominika Kavaschová, pričom obe sa okrem herectva venujú taktiež spevu. Snáď najväčší otáznik však momentálne visí nad hercom Jánom Koleníkom, ktorý sa stal hviezdou tanečnej šou Let’s Dance, kde okrem iného ukázal aj svoje spevácke nadanie.

Ďalším víťazom veľkolepej šou, ktorý divákom ukázal nielen spevácky, ale i tanečný talent, je aktuálna Superstar Adam Pavlovčin. Podľa uplynulých ročníkov, kedy sa v šou ukázali Emma Drobná, Lukáš Adamec alebo Barbora Piešová, je vysoký predpoklad, že ďalším súťažiacim by mal byť práve Adonxs. Okrem tejto štvorice sa v kuloároch hovorí aj o moderátorke Kvetke Horváthovej, ktorá svojho času začínala kariéru ako vokalistka kapely Tublatanka, herečke Sarah Arató, hviezde seriálu Druhá šanca, komičke Simone Salátovej, Krištofovi Králikovi či moderátorke Zuzane Čimovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: IG/tvojatvarzniepovedome