Nela Pocisková, jedna z najväčších hviezd domáceho šoubiznisu, opustila divadelné dosky i televízne obrazovky v období, kedy sa stala mamičkou 2,5-ročného Hektora. Aj keď sa pred časom mienila speváčka a herečka vrátiť späť do pracovného kolotoča, plány jej zmenilo druhé tehotenstvo s dcérkou Liankou.

Je tomu takmer rok, čo Nela Pocisková porodila partnerovi Filipovi Tůmovi druhé dieťatko, pričom sa rozhodla naplno venovať rodine. Potom, ako im deti trochu podrástli, sa jedna z najtalentovanejších slovenských umelkýň rozhodla čiastočne vrátiť do sveta šoubiznisu, kedy začala prijímať menšie úlohy či vystúpenia.

Potom, ako sa objavila v seriáli Susedia, si od Lianky a Hektora odbehla do šou 2 na 1, kde sa ukázala v celkom novom svetle. Pozitívne naladená Nela pred kamerami doslova žiarila, rozdávala úsmevy na všetky strany, no taktiež sa ukázala aj jej zábavná stránka osobnosti. Tá ostávala pred divákmi doposiaľ ukrytá, no v relácii Adely Vinczeovej a Dana Dangla sa prejavila na plný plyn.

Nela sršala humorom, dobrou náladou, a dokonca si neváhala vystreliť na vlastný účet. Okrem niekoľkých vtipných scénok sa nechala nahovoriť aj na tanečný duel so skupinou The Pastels, ktorý zvládla doslova s prehľadom. Nela sa okamžite chytala na tanečné kroky, pričom za profíkmi rozhodne nezaostávala.

 

Najväčšie prekvapenie však prišlo v momente, kedy moderátori presvedčili partnerku Filipa Tůmu, aby zaspievala oscarový megahit “Shallow”. Aj keď si pôvodne myslela, že skladbu, ktorú doposiaľ ani len nenacvičovala, zahrá s Danom Danglom, opak sa stal pravdou. Na pódiu sa totiž objavil Nelin dávny spevácky idol Vašek Jelínek z kapely Lunetic, ktorý sa stal na chvíľu jej Bradleym Cooperom. A že to nedojalo len divákov, sa môžete presvedčiť sami.

Duet s Vaškom Jelínkom z Luneticu

Zdroj: TV Markíza, Streamable | Foto: Markíza.sk