Spoločnosťou opäť rezonuje téma “dieťa” v súvislosti s manželmi Vinczeovcami. Aj napriek tomu, že ide o nesmierne citlivú tému, obaja sa k snahe o spoločné bábätko vyjadrili absolútne otvorene. Nebol by to však Martin Jakubec, ako ho poznáme, aby nezareagoval na slová zamilovanej dvojice. Dokonca prišiel aj s bizarným návrhom!

Po tom, ako sa moderátor Televíznych novín Viktor Vincze verejne priznal, že jeho spermie svojou kvalitou a množstvom hraničia s neplodnosťou, nastal mediálny ošiaľ. Pozornosť sa tak na istú dobu upriamila na dvojicu, ktorá sa už dlhší čas snaží o spoločného potomka.

Po dlhšej odmlke sa táto téma opäť otvorila. ,,Ja mám tiež svoj vek a neviem, prečo sa z toho potomka robí taká povinnosť. Ľudia môžu byť šťastní aj bez potomka, poznáme aj takých,” uviedla pred pár dňami Adela pre cas.sk. Rovnaký názor zdieľa aj jej manžel, ktorý otvorene uviedol, že si nie je istý, či sa mu podarí stať sa otcom, no aj s touto možnosťou je vysporiadaný.

Na slová známej dvojice zareagoval aj Martin Jakubec, ktorý prišiel s nezvyčajným návrhom. ,,Ak má Vincze problém so spermiami, som ochotný Adele byť nápomocný ako náhradný adoptívny darca. Nemám s tým problém, keďže my sme s Božankou nemali tiež to šťastie, a keďže Adela je taká súčasná Božanka, tak by som sa dal nahovoriť. Keby náhodou, pretože ja svoj biologický poklad zmrazujem do spermobanky už 10 rokov. Rád budem vhodný darca pre Adelku aj Viktorka. Ponúkam im druhú šanca na život,“ odkázal na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/martinjakubec_official  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/martinjakubec_official, YouTube/Televízia Markíza