Roky ju nazývali veľrybou a vysmievali sa jej za výzor. Mladá žena si musela vytrpieť veľa urážok, až sa jedného dňa rozhodla, že je čas všetko zmeniť a dokázať najmä sama sebe, že sa to dá. A za všetko môže nevinný výlet do Mexika!

Stredoškolská učiteľka Casey Canadayová z Iowy sa totiž nezmestila do sedadla. ,,Jedlo mi pomáhalo vyrovnať sa so stresom a s ťažkými depresiami, s ktorými som bojovala už od detstva,” priznáva úprimne pre portál Daily Mail.

Počas jedného dňa bola schopná prijať až 3 000 kalórií, väčšinou v podobe jednoduchého cukru. Variť sa jej nechcelo, žila iba z fastfoodu, šišiek a sladkostí. V štrnástich rokoch jej bol diagnostikovaný syndróm polycystických vaječníkov, čo viedlo k hormonálnej nerovnováhe a nekontrolovateľnému priberaniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

V júli 2020 podstúpila zákrok zmenšenia žalúdka, minimalizovala sa tak jej chuť do jedla. Začala si kontrolovať jedálniček, pravidelne trénovať a výsledky sa dostavili do pár mesiacov. ,,Môj život sa otočil o 180 stupňov, som sebavedomá, zrazu sa smejem a užívam si radosti, ktoré som predtým nemohla zažívať. Bolo to najlepšie rozhodnutie,” dodáva.

Takto vyzerala ešte donedávna

Casey schudla takmer 80 kilogramov

FOTO V PLAVKÁCH NÁJDETE >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: IG/caseyraecanaday