Britská herečka Kate Winslet získala celosvetovú slávu účinkovaním vo veľkofilme Titanic, kde hrala mladú krásnu Rose DeWitt Bukater, ženu, ktorá prežila na lodi behom jej jedinej plavby románik, o ktorom hovorila ako o najväčšej láske života. Avšak hrala aj v mnohých ďalších filmoch.

V roku 2008 získala dokonca sošku Oscara za hlavnú rolu vo filme The Reader (jej postava sa volala Hanna Schmitzú. Na konte má i ceny Emmy, BAFTA či Zlaté glóbusy. Je doslova všestrannou herečkou a dokonca v roku 2000 získala cenu za najlepšie narozprávaný album pre deti. Bola ocenená ale trebárs aj kráľovnou Alžbetou II.

Každopádne, pre mnohých bude táto výborná herečka navždy Rose a s touto postavou je spojené aj jej najslávnejšie vyzlečenie sa. Scénka, kde sa Leonardovi diCapriovi vyzliekla a chcela, aby ju namaľoval, je legendárna. Bolo evidentné, že bola obnažená celá, no režisér jej spodnú časť tela šikovne zakryl.

Každopádne, pre vtedy 22-ročnú Kate to nebolo najodvážnejšie odhalenie sa v kariére. Už rok predtým sa ukázala celkom odhalená v snímke Jude, rovnako v roku 1999 ukázala všetko vo filme Holy smoke a v roku 2020 vo filme Amonit behom s*xu s inou ženou ukázala toho tiež dosť, hoci nebola vidno úplne celá. Viackrát si strihla aj ďalšie žhavé scénky.

 

Foto: IG/Kate Elizabeth Winslet