Len pred pár dňami ostala verejnosť šokovaná po informácii, že český muzikálový herec a spevák Bohuš Matuš (45) by mal tvoriť pár s len 15-ročnou Lucinkou. Dnes je však všetko inak a škandalózny vzťah má nečakanú dohru…

Verejnosť nedávno šokovala informácia o českom spevákovi Bohušovi Matušovi, ktorý priznal, že sa pomaznal s 15-ročnou Luciou, ktorá sa chystá na dráhu speváčky. S o 30 rokov mladšou dievčinou, ktorá čoskoro nastúpi na konzervatórium, sa vraj spoznal na benefičnej akcii a hoci pôvodne nemal záujem o nič viac, situácia sa napokon vyvinula celkom inak.

Spočiatku Bohuš tvrdil, že ich „neškodné“ stretávanie s Lucinkou nevadí ani jej rodičom, no po mediálnom prevalení ich vzťahu zrejme prehodnotili svoj názor. Rovnako aj spevákova manažérka Schillerová priznala, že medzi ním a teenagerkou je čosi viac: „Stopercentne medzi nimi preskočila iskra, aj keď sa tomu Bohuš bránil. Bohuš a Lucie sú veľmi dobrí kamaráti, ktorí spoločne momentálne trávia aj cez veľký vekový rozdiel veľa času. Sama ale neviem, aký vážny bude ten vzťah do budúcna,“ vyjadrila sa pre Idnes.

Po dramatických udalostiach posledných dní sa napokon pre Extra rozhodol prehovoriť aj samotný spevák: „Ja som Lucinke hovoril, že s ňou budem len kamarát, ale postupom času som zistil, že Lucinka je úžasný anjelik s IQ 121 a krásnou dušou. Tak sa na mňa nehnevajte,“ začínal svoju spoveď. Po úvodnom ošiali ale prišlo vytriezvenie a vzťah nedopadol práve najlepšie: „Lucka to zle znášala, ten záujem. Zrútila sa a tri dni bola na infúziách. Bolo toho na ňu veľa a do toho tie horúčavy. Bolo toho všade veľa. Naviac to novinári prekrútili, ja som s ňou nič nemal, k ničomu nedošlo. Len som ju pohladil po hlavičke, o nič iného fakt nejde. Ja ju mám rád, ona sa asi zamilovala, ale do toho rodičia a novinári…,“ rozhovoril sa so slovami, že teraz do ich vzťahu začali hovoriť svoje aj rodičia Lucky.

Bohuš teraz necháva celú situáciu ukľudniť a všetko je tak stále otvorené. Spevák si ale vraj dá do budúcnosti pozor na to, čo hovorí a čo robí. Verí, že napokon si ho láska nájde. V tomto prípade by sa pritom nejednalo o prvý spevákov vzťah s výrazne mladšou partnerkou. Už v roku 2010 plánoval dokonca svadbu po ročnom vzťahu s o 14-rokov mladšou partnerkou Nikolou.

Zdroj: extra.cz │ Foto: Facebook