Nečakaná dohra veľkého konfliktu: ZVEREJNILI telefónne číslo Matoviča!

Dátum:

Igor Matovič sa prednedávnom rozhodol zareagovať na slová šéfky Európskej liekovej agentúry Wirthumerovej-Hocheovej, ktorá neodporučila núdzové použitie ruskej vakcíny pred jej oficiálnym schválením. Premiér jej dal odporúčanie, aby začali v agentúre pracovať 24 hodín denne. Konflikt sa však vyostril aj na Slovensku.

Šéfke EMA sa následne za slová premiéra z vlastnej iniciatívy ospravedlnila šéfka ŠÚKL Zuzana Baťová, ktorá uviedla, že vyjadrenie Matoviča bolo výsledkom neznalosti pracovného procesu a nasadenia expertov z celej EÚ. Medzitým sa manžel Baťovej, novinár Rado Baťo, obul do štátnej tajomníčky Jany Ježíkovej, pričom téma búrlivej diskusie na sociálnej sieti sa týkala prepravy vakcíny Sputnik na Slovensko. Baťo tvrdil, že sa prevážala v kartónových krabiciach, Ježíková mu odkázala, že píše hlúposti, na čo novinár tajomníčke odporučil, aby zaliezla.

Ježíkovej sa zastal samotný Matovič, ktorý sa tajomníčke ospravedlnil vo svojom statuse: „Chcem sa týmto verejne ospravedlniť štátnej tajomníčke Ministerstva zdravotníctva Jane Ježíkovej za mimoriadne primitívne slová manžela riaditeľky Štátneho ústavu pre kontrolu liečív (ŠÚKL) Zuzany Baťovej.“ Nasledovala rozzúrená SMS od Baťa, aby si „nebral jeho manželku do huby“, ktorú premiér rovnako zverejnil na Facebooku.

Baťo napokon zverejnil v statuse telefónne číslo, ktoré malo patriť Igorovi Matovičovi. Tento príspevok zdieľal vo svojom statuse aj poslanec Smeru Ľuboš Blaha: „Karma si ho dobehla. Baťo na oplátku zverejnil jeho telefónne číslo. Nech Matovič vidí, aké to je, keď niekto nerešpektuje súkromie iných. Šach-mat. Milióny Slovákov majú konečne možnosť napísať svojmu drahému premiérovi, čo si o ňom myslia. Juj, to bude šťavnaté,“ teší sa politik. Viacerí Slováci v komentároch uviedli, že na uvedené číslo volali, no linka bola obsadená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Ľuboš Blaha, Rado Baťo, Igor Matovic │ Foto: YT/SME, FB/Ľuboš Blaha

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...