Barbora Švidraňová (30) len nedávno ospevovala vzťah s Talianom Francescom, ktorému pred pár mesiacmi porodila synčeka Gabriela a už šokuje. Smutné slová o láske a strate dávajú tušiť problémy vo vzťahu.

Barbora Švidraňová sa nedávno stala matkou malého Gabriela, ktorý rastie do krásy a stále viac sa podobá na svojho otecka – talianskeho hudobníka Francesca. Práve doňho sa speváčka zahľadela a teraz musia obaja čeliť náročného vzťahu a rodičovstvu na diaľku. Kým nedávno Basie prezradila, že s Francescom vidí svoju budúcnosť a má všetko detailne naplánované, posledné slová o láske sú skôr poriadne smutné.

Speváčka na sociálnej sieti zverejnila text so smutnými slovami o láske: “Nemusíš podviesť, aby si niekoho stratil. Môžeš ho stratiť aj nedostatkom komunikácie, pozornosti a nerešpektovaním. Nie je to vždy o tom, čo si urobil, ale občas aj o tom, čo si práve neurobil,” znie trpký text v čiernom rámiku, ktorý Basie ešte doplnila vlastnými slovami: “Nikdy nepovažuj lásku za samozrejmosť.” Žeby sa nad dvojicou zmrákalo a Francesco nedával Barbore dostatočne najavo svoje city? To zrejme ukážu až najbližšie týždne.

Prežíva Barbora krízu s Talianom Francescom?

Zdroj │ Foto: Instagram