Predseda opozičnej strany Smer-SD sa momentálne intenzívne zaoberá aktivitami Romana Mikulca, ktorému venoval už niekoľko tlačových konferencií. Je zrejmé, že aj novinári sú už otrávení z mnohých obvinení na adresu ministra vnútra, v dôsledku čoho sa zaujímajú aj o iné udalosti, ktoré rezonujú spoločnosťou.

Je to pár hodín, čo Robert Fico zvolal ďalšiu tlačovku, kde hovoril o minulosti šéfa rezortu vnútra Romana Mikulca. Práve on je jedným z iniciátorov za odvolávanie ministra, za ktorým však stojí takmer celá koalícia. Po oficiálnom vyjadrení expremiéra sa novinári zaujímali o jeho názor na očkovanie proti ochoreniu COVID-19.

Jeden z nich sa napokon rovno spýtal, či šéf smerákov absolvuje vakcináciu. ,,Prečo by som sa mal zaočkovať, mi vysvetlite. Máte pocit, že som niekedy povedal, že sa dám? Cítili ste niekedy v mojej reči váhavosť, pán redaktor?“ ostro reagoval Fico. ,,Samozrejme, že sa nedám,“ otvorene vyhlásil.

Politik následne prezradil smutnú udalosť zo súkromného života. ,,Mám vám povedať, že moja známa v rodine, pomerne blízka rodinná príslušníčka, krátko po očkovaní padla ako kabela a bola mŕtva? A môžem vám porozprávať veľa podobných prípadov,“ uviedol rodák z Topoľčian, ktorý očkovanie považuje za biznis.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Smer-SD  |  Foto: FB/Robert Fico, Smer-SD