Zo sveta amerického šoubiznisu prišla nečakane smutná správa. Len 40-ročný DJ, producent a tanečník si siahol na život, keď sa zastrelil v kúpeľni hotela. Tragédia zasiahla jeho rodinu, blízkych a fanúšikov o to viac, že jej nič nenasvedčovalo. Okrem iného sa preslávil aj účinkovaním v známej šou Ellen DeGeneres.

V pondelok v noci prišiel o život známy americký DJ, producent a tanečník Stephen „tWitch“ Boss. 40-ročný umelec spáchal podľa informácií TMZ samovraždu pomocou strelnej zbrane. V noci mal odísť z domu a ubytovať sa v moteli asi 15 minút od svojho bydliska.

Zamestnanec hotela uviedol, že pri príchode tanečníka sa zdalo byť všetko v najlepšom poriadku. V utorok doobeda však chyžná pri upratovaní izieb objavila hrozný nález. Umelec sa po klopaní na dvere neozýval, a keď vošla dnu, našla jeho zakrvavené telo ležať v kúpeľni. Privolaná polícia vylúčila cudzie zavinenie a ukončila vyšetrovanie. Pred smrťou mal ešte poslať správu so slovami „ľúbim ťa“ starému otcovi, ktorý to potvrdil.

Jeho rozhodnutie si najbližší nedokážu vysvetliť, keďže nedávno oslávil so svojou manželkou Allison 9. výročie manželstva a spoločne vychovávali tri deti, Madoxxa (6), Zaiu (3) a Weslie (14) z manželkinho predošlého vzťahu. Len pred pár týždňami Stephen dokonca uviedol, že uvažujú so svojou milovanou aj o štvrtom potomkovi. Za svojím blízkym kolegom smúti aj moderátorka Ellen DeGeneres, v ktorej šou vystupoval. Okrem toho sa však objavil aj vo filme Step Up či Magic Mike XXL.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: IG/sir_twitch_alot