Zo športového sveta dorazili až dve veľmi smutné správy. O život prišli dvaja mladí futbalisti. Jeden mal spáchať samovraždu vo veku 38 rokov, kým 21-ročný dostal infarkt.

Futbalový svet potvrdil mimoriadne smutné správy. O život prišli dvaja mladí futbalisti, ktorí sa zapísali úspechmi na zelenom trávniku. 38-ročný srbský hráč Miljan Mrdakovic sa mal zastreliť vo svojom byte počas víkendu. Podľa slov jeho priateľky Ivany Stanic mal mať športovec po skončení kariéry problémy s depresiou a úzkosťou.

Tie mal navyše zapíjať alkoholom: “Mali sme ideálny vzťah, všetko bolo skvelé. Ale mal problémy, rád si vypil a myslím, že v kombinácií s problémami, ktoré mal s depresiou, to bolo hlavným dôvodom, prečo to urobil,” uviedla podľa DailyMail. Po futbalovej kariére sa zamestnal ako agent, no tu mal prácu a príjmy len občas. Deň pred samovraždou sa mal rovnako opiť a priateľka mala zlú predtuchu: “Upokojovala som ho, uložila do postele a rozprávali sme sa celú noc.” Po prebudení však pokračoval v pití a vedľa seba mal zbraň. Keď začula výstrel, okamžite utekala po pomoc, no bolo neskoro.

O život prišiel podľa informácií TheSun aj 21-ročný kameronský hráč Joseph Bouasse Perfection, ktorý hrával v minulosti za AS Rím. V nedeľu mal mladý muž utrpieť srdcový infarkt. Aj keď mal pred sebou našliapnuté na skvelú kariéru a do Talianska pricestoval ako 16-ročný, nový život v Európe si dlho neužil. Stredopoliar sa vypracoval z nuly na ikonu mnohých detí, ktoré sa chcú stať futbalistami. Úprimnú sústrasť obom rodinám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk, thesun.co.uk │ Foto: Twitter, Pixabay