Zo sveta zahraničného šoubiznisu prišla ďalšia smutná správa. Mladá, len 44-ročná herečka a speváčka, ktorá sa v tomto roku dostala do povedomia divákov vďaka snímke Elvis, náhle zomrela. Vo štvrtok ju v spálni objavilo bez známok života jedno z jej malých detí. 

Vo veku 44 rokov zomrela herečka a speváčka Shonka Dukureh. Naposledy zažiarila tento rok v úlohe bluesovej speváčky v očakávanom filme Elvis, no v rodnom Nashville získala popularitu aj vďaka gospelovému spevu. Objavila sa tiež vo videoklipe speváčky Doja Cat a pracovala i na nahrávaní prvého vlastného štúdiového albumu, ktorý mal názov The Lady Sings the Blues.

Speváčku a herečku našlo podľa informácii TMZ vo štvrtok v byte bez známok života jedno z jej malých detí. Po tom, ako objavilo mamu ležať v spálni, utekalo po pomoc k susedovi. Ten napokon zavolal tiesňovú linku 911, no ani privolaní záchranári už nemohli nič urobiť pre záchranu jej života. Polícia nepredpokladá cudzie zavinenie úmrtia a nariadila súdnu pitvu. Pred niekoľkými dňami zarmútila Slovákov správa o utopení mladého majstra v kulturistike.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  tmz.com │ Foto: YT/E! News