Smutné správy dorazili z amerického Manningtonu. Mladučkú hviezdu známej reality šou našli v jej dome bez známok života. 23-ročná kráska utrpela infarkt, pričom privolaní záchranári jej už nedokázali pomôcť.

Fanúšikovia obľúbenej reality šou Are You the One? (Si to ty?, pozn.red.) stanice MTV sú zdrvení. Mladučká hviezda Alexis Eddy, ktorá sa zúčastnila natáčania 6. série v roku 2017, je mŕtva. Telo 23-ročnej krásky našli privolaní záchranári v piatok o siedmej ráno v jej dome v Manningtone, no už jej nedokázali pomôcť.

Podľa informácií Deadline mala utrpieť infarkt. Alexis mala už počas natáčania šou problémy so závislosťou na alkohole a drogách. Tie ju sprevádzali aj počas ďalších mesiacov, no nedávno sa jej malo podariť vymaniť sa z pazúrov démonov. Na sociálnej sieti sa pochválila fotkou s otcom so slovami, že sú konečne obidvaja „čistí“.

Vyšetrovanie presnej príčiny smrti stále prebieha a poľutovanie nad vyhasnutím mladého ľudského života vyjadrila aj samotná stanica MTV: „MTV je hlboko zarmútená z tragickej straty Alexis Eddy,“ uviedli. Úprimnú sústrasť rodine.

Zdroj: deadline.com│ Foto: Twitter, YouTube/Us Weekly