V sobotu šokovala Slovensko nečakaná smrť olympionika a reprezentanta krajiny Miroslava Cellera. 31-ročný majster v squashi sa mal podľa predbežných informácií šmyknúť na schodoch v podniku na Bielej ulici v Bratislave. O tragédii teraz prehovoril jeho kamarát.

Polícia pred pár hodinami informovala verejnosť na sociálnej sieti, že v Bratislave vyhasol život len 31-ročného muža. Ako sa neskôr ukázalo, išlo o úspešného slovenského športovca Miroslava Cellera. Reprezentant a šampión v squashi mal podľa predbežných informácií spadnúť na schodoch v bratislavskom podniku na Bielej ulici.

V čase tragédie sa vedľa neho nachádzal aj kamarát, ktorý napokon skončil po páde v nemocnici. Ako informuje Nový Čas, aktuálne sa na dverách podniku symbolicky nachádza obrázok horiacej sviečky, pričom oslovená zamestnankyňa sa po otázke na incident rozplakala so slovami, že nechce reagovať.

K smutnej udalosti prehovoril aj Miroslavov kamarát a hráč squashu Marek Manik. „Poznali sme sa veľmi dobre, bol to skvelý človek na kurte aj mimo neho. V tomto športe patril na Slovensku k úplnej špičke. Bol to jeden z tých férových hráčov, s ktorými chcete súperiť,“ spomína. To, čo sa mohlo udiať v osudný deň, však vníma ako smolu: „Neviem o tom, že by ho z tých schodov niekto zhodil, bola to asi len nešťastná náhoda. Nikto z našich kruhov však zatiaľ presne nevie, ako sa to celé stalo,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Slovenská squashová asociácia | SSQA