Obľúbený americký raper, ktorý má na YouTube videách milióny zhliadnutí, prišiel náhle o zivot. Len 30-ročný hudobník zomrel v pondelok po tom, čo ho zastrelili počas lúpeže v reštaurácii v Los Angeles. Za sebou zanechal zronenú priateľku a 2-ročnú dcérku.

Vo veku 30 rokov zomrel americký raper PnB Rock. Známy a úspešný hudobník má na svojich videách milióny zhliadnutí a okrem iného spolupracoval na piesni Cross Me s populárnym spevákom Edom Sheeranom. Smutnú správu potvrdil časopis People.

V pondelok došlo v reštaurácii Roscoe’s House of Chicken ‚N Waffles v Los Angeles k lúpežnému prepadnutiu. V tom čase sa v zariadení nachádzal raper spolu so svojou priateľkou. Podozrivá osoba sa podľa slov kapitána losangelskej polície priblížila k obeti, žiadala jej veci a zastrelila ju. Ako sa neskôr zistilo vďaka videozáznamom, išlo práve o rapera s vlastným menom Rakim Hasheem Allen.

Hudobník bol po incidente ešte nažive, hoci s ťažkými zraneniami. V reštaurácii nebol po útoku zranený nikto ďalší. Raper za sebou zanechal smútiacu priateľku, ktorou je influencerka a dizajnérka Stephanie Sibounheuang. Bez otca ostala aj dvojročná dcérka Xuri, ktorú spoločne vychovávali. Francúzsku kinematografiu zasiahla správa o úmrtí slávneho režiséra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: people.com │ Foto: YT/KTLA 5, PnB Rock, Twitter