Televízia Markíza na jeseň predstaví už v poradí piatu sériu zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Pred pár hodinami sa však dostala na verejnosť šokujúca správa o novom moderátorovi relácie, ktorým je jeden z bývalých účinkujúcich Martin Nikodým. Prečo sa však pred kamerami neobjaví opäť Pyco?

Moderátorom doterajších štyroch sérií obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome bol Martin “Pyco“ Rausch. Tentokrát však nastala nečakaná zmena, keďže piata séria už bude pod taktovkou Martina Nikodýma, známeho z relácie Milujem Slovensko.

Všetko nasvedčovalo tomu, že pre takúto novinku sa rozhodla televízia Markíza na čele s režisérom Pepem Majeským. Pravdou však je, že ponuku moderovať veľkolepú šou odmietol samotný 41-ročný moderátor. „Pretože sa intenzívne venujem nakrúcaniu videoreceptov na sociálnych sieťach a spomaľujem tempo,“ priznal pre cas.sk.

K rozhodnutiu Rauscha zrejme dopomohli aj zdravotné problémy. Pred dvoma rokmi, keď moderoval tanečnú šou Let´s Dance, mu praskli a vytiekli platničky. Aj napriek bolesti však pred kamerou pôsobil v dobrej nálade. Od tejto chvíle sa mu však problémy s chrbticou vracajú, čo môže byť jedným z dôvodov, prečo sa moderátor rozhodol povoliť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Tvoja tvár znie povedome  |  Video: Instagram/mrpyco