Nečakaná svadba v slovenskom šoubize:Herečka sa vydala po pár mesiacoch!

Dátum:

Počas víkendu bolo na Slovensku opäť veselo! Iba pred pár hodinami totiž povedala svoje tretie životné „áno“ umelkyňa Zuzana Haasová, ktorú diváci poznajú nielen ako herečku, ale aj speváčku. Útla blondínka sa tentokrát vydala za huslistu Viliama Schowanetza, s ktorým sa poznajú takmer celý život!

Zuzana Haasová (40) opäť žiari šťastím. Sympatická mamička tínedžerky Romany totiž našla svoju spriaznenú dušu v priateľovi a huslistovi Viliamovi Schowanetzovi (40), s ktorým sa poznajú neuveriteľných 26 rokov. Aj keď Zuzana stihla absolvovať už dve manželstvá, cestu k aktuálnemu partnerovi si našla iba minulý rok.

„Však je krásna? A nielen to.. je to anjel, ktorý ma každý deň inšpiruje. Dáva zmysel aj zdanlivo bezvýznamným veciam a činnostiam, vie poukázať na detaily, ktoré potom celku dávajú úplne iný zmysel. Každý deň s ňou mi prináša niečo nové krásne a strácame prehľad o čase pri našich rozhovoroch. Sama zažila mnoho krívd a bolesti, no napriek tomu rozdáva radosť vždy a všade a pomáha mnohým ľudom v núdzi. Už sa teším na to, keď budem stáť pri nej s husľami a ona mi bude spievať. Samozrejme, aj pre publikum. Ozaj, odkedy som si ju zobral za ženu, ma aj hlava prestala bolieť. Však je úžasná? Moja žena,“ napísal k svadobnej fotografii nadšený ženích. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/viliam_sch

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...