Americký herec, ktorý sa preslávil najmä účinkovaním v známych a populárnych seriáloch, prišiel o život. V noci z pondelka na utorok našla jeho nehybné telo vo vlastnom byte v New Yorku polícia. Príčina smrti zatiaľ nie je známa, no hovorí sa o údajnom požití drog.

54-ročný herec Michael K. Williams bol nájdený mŕtvy vo svojom byte v New Yorku. Podľa informácií NewYorkPost našla polícia jeho telo otočené tvárou k zemi v jedálni  luxusného apartmánu v Brooklyne. Na stole v kuchyni sa mala pritom nájsť látka neznámeho pôvodu, no nateraz sa hovorí o údajnom podozrení z predávkovania heroínom.

Polícia predbežne vylúčila akékoľvek cudzie zavinenie, keďže neboli poškodené vchodové dvere a v byte bolo všetko na mieste bez známok násilného vniknutia. Príbuzní herca vošli do jeho bytu v pondelok po tom, čo niekto nahlásil muža v bezvedomí. Williams pritom otvorene hovoril o svojej drogovej minulosti.

Americká hviezda sa preslávila účinkovaním v seriáli The Wire – Špina Baltimoru z dielne HBO, kde si zahral postavu Omara Littla. Za svoj skvelý výkon bol viackrát nominovaný na ocenenie Emmy, no rovnako aj za rolu v seriáli Lovecraftova krajina alebo za úlohu vo filme Bessie. Slovensko pred pár hodinami zarmútila smrť mladého, 30-ročného triatlonistu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: nypost.com │ Foto: YT/Eyewitness News ABC7NY