Piatkový večer sa niesol na obrazovkách TV Markíza obľúbenou reality šou Farma, kde sa postavili zoči voči duelanti Ibrahim Maiga a Imrich Zambo. Dvaja zrelí muži si zmerali svoje sily v dvoch disciplínach, po ktorých bola k jednému zo súťažiacich privolaná záchranná služba.

Piatkový duel sa stal osudným pre 57-ročného muža z Brezna, ktorý v zápase o postup fyzicky nestačil Ibrahimovi Maigovi. “Čierny bača” ho zdolal v oboch disciplínach, pričom už po prvej mal Imrich zdanlivo výrazné zdravotné problémy. Po preťahovaní sa lanom začal mať bolesti chrbta, ktoré ho po druhej disciplíne doslova zrazili na kolená. Aj keď spočiatku tvrdil, že ho len trochu seklo, v hre sa nemienil vzdať a trval na tom, že súťaž môže pokračovať.

S Ibim, ktorému rozhodne nebolo po chuti bojovať s mužom so seknutou chrbticou, sa mal “hákovať”, pričom po krátkom okamihu sa v bolestiach nedokázal ani pohnúť. Moderátorka Evelyn okamžite privolala záchrannú zdravotnú službu, pričom bývalý vojak bol prevezený na nosidlách do nemocnice. Imro tak skončil nielen v sanitke, no zároveň aj na Farme!

Zdroj: Markiza.sk | Video|Foto: YouTube