Už o niekoľko hodín sa oficiálne otvoria brány pražského Žofína, aby sa fanúšikovia a blízki mohli prísť poslednýkrát rozlúčiť s maestrom Karlom Gottom (†80). Na oficiálnom obrade ale budú nečakane chýbať práve spevákove dcérky.

Ostáva len niekoľko hodín do otvorenia brán pražského Žofína, kde sa uskutoční v piatok od ôsmej hodiny rannej posledná rozlúčka s Karlom Gottom. Povedať zbohom tak môžu maestrovi ako fanúšikovia, tak aj blízki, pre ktorých bude spevákova rakva vystavená až do večerných hodín.

Už je jasné, že na obrad dorazí aj Gottova dcéra Dominika (46), ktorej príchod bol vzhľadom na finančné problémy otázny. Z Fínska napokon priletí vďaka finančnej podpore manželky Ivany, ktorá poslala Dominike letenky a zaplatila aj ubytovanie v Prahe.

Čo však až doteraz nebolo známe je, že v dôležitý deň budú na rozlúčke podľa informácií Blesku chýbať práve spevákove najmladšie dcérky Charlotta Ella (13) a Nella Sofia (11). O tom, že sa nezúčastnia poslednej verejnej rozlúčky pred davom ľudí, rozhodla ich mama Ivana, ktoré nechce dievčatá vystavovať stresu a smútku, ktorý už aj tak prežívajú. Budú však prítomné na pohrebe v sobotu, ktorý bude určený len pre rodinu a najbližších.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook/Karel Gott