Nečakane otvorený: Sajfa s Pavlovčinom v rozhovore o jeho orientácii!

Dátum:

Aktuálne jedna z najväčších hviezd slovenského šoubiznisu sa teší mimoriadnej priazni divákov, avšak ako bolo už počas vysielania súťaže Superstar zrejmé, dámy u speváka, žiaľ, šancu nemajú. Neprehliadnuteľný Adam Pavlovčin túto informáciu najnovšie potvrdil v Sajfovej relácii Level Lama, kde prezradil množstvo zaujímavých noviniek.

26-ročný spevák Adam Pavlovčin si získal sympatie českého i slovenského publika hneď na úvodnom castingu, kedy zároveň očaril aj celú porotu Superstar. Extravagantný hudobník si napokon odniesol vďaka svojmu talentu a priazni divákov vytúžený titul, pričom fanúšikovia dnes s napätím čakajú na jeho prvý singel.

,,Single sú už ako keby hotové. Dva sú hotové a dva rozpracované. Takže moja predstava je vlastne vydávať prvý singel do konca apríla, wau – povedal som dátum, to nikdy nerobím, lebo potom sa to nikdy nesplní,prezradil Adam ohľadom svojej tvorby, pričom Sajfa sa ho okrem iného s určitým rešpektom opýtal aj na osobnú otázku.

,,Môžem sa ťa… nikdy som na tomto gauči sa to nikoho iného hosťa vlastne nespýtal. Spýtam sa… ty máš problém hovoriť o tom, že si gay,“ prehovoril moderátor voči hosťovi, kým ten odpovedal celkom otvorene, že vôbec. ,,Momentálne sme asi ešte v tej dobe, kedy je fajn viesť tú debatu, ale strašne by som si želal, keby sme prešli do tej doby, že už nebudeme musieť pokladať ani tú otázku,“ vyjadril sa Adam, kým Sajfa sa mu ospravedlnil.

Víťaz Superstar však ukázal, že je nad vecou a v debate pokračoval: ,,Niekedy, bohužiaľ, tie médiá vykresľujú iba také tie extrémy a idú iba do jednej strany. Dobre, trošku som možno aj ja niekedy vyhrotený, ale mám radosť, že to ľudia vnímajú ako celok,“ dodal obľúbený umelec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube | Foto: IG/sajfa, tvmarkizaofficial

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...