Potom, čo sa prevalilo, že nezadaná speváčka Veronika Nízlová či spíkerka Kristína Jurčová už onedlho porodia svoje prvé dieťatko, do klubu mamičiek sa pridá aj mladá slovenská herečka. Tú si diváci zamilovali v jojkárskych seriáloch Naši Nový život!

Len pred okamihom sa dostala na verejnosť informácia, že mladá, len 22-ročná herečka Laura Petersen nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Sympatická brunetka sa ešte ako tínedžerka preslávila v seriáli Naši, kde si zahrala priateľku jedného z hlavných protagonistov, pričom najnovšie hviezdila v dennom projekte TV JOJ Nový život.

,,Kúpili sme nové topánočky. V poslednej dobe ste si možno všimli, že nepridávam veľa príspevkov či story. Všetko, čo robíme, sa totiž spája s našim najkrajším tajomstvom a konečne nastal ten čas, kedy by sme sa o to radi s vami podelili. Tak teda prvé, čo sme kúpili, museli byť, samozrejme, Nike boty, nech sa hodia k tatinovi. Ďalej už budete môcť sledovať našu spoločnú cestu,” napísala hrdá mamička na sociálnej sieti, pričom dieťatko porodí partnerovi Marekovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lolpete.rs, marekr10, tvjoj