Piatkový duel na Farme bol neúprosný a po hádke medzi dvomi farmárkami Renátou a Dajanou prišiel na rad tvrdý súboj. Výsledok ale poriadne prekvapil divákov aj samotné ženy…

 

Piatok sa niesol v znamení napínavého duelu na Farme, kde si proti sebe zmerali sily Renáta Greschner (49) a Dajana Šildová (26). Keď si slúžka Renáta zvolila do dámskeho duelu práve mladú hostesku, tá sa pri spoločnom stole nezdržala a na staršiu ženu spustila spŕšku kritiky za to, že plánovala vybrať kohosi zo starých farmárok. Napokon sa ale so situáciou zmierila a obidve sa zbalili, aby prenocovali v náročných podmienkach duelantských chatiek.

V deň duelu prišli obidve odhodlané vyhrať, no podarilo sa to len jednej. Farmári držali palce najmä zdravotnej sestričke s tromi deťmi, no mladé banditky sa skôr hlásili k Dajane. V prvej duelovej disciplíne vyhrala o chlp Renáta, keď ako prvá vyliala vodu do sklenenej nádoby. Dajane zrejme začínalo dochádzať, že Renáta nebude ľahký súper pri druhej disciplíne, kde mali ženy za úlohu prenášať mlieko pomocou úst do skleneného valca. Renáta potvrdila svoje jednoznačné víťazstvo 3:0 aj v tretej disciplíne s pílením dreva, kde napokon spadla z prepílenej lavičky mladá a odvážna Nitrančanka.

Dajana však s pokorou svoju prehru prijala a k farmárom prehovorila v dojímavom príhovore, kde zdôraznila, že sa so všetkými farmármi rada uvidí vonku na kávičke či dobrom obede: „Pre mňa bola Farma výzvou a som rada, že som sa jej zúčastnila. Dalo mi to veľa do života,“ prezradila farmárka. Renáta sa tak mohla vrátiť naspäť na statok a zabojuje o celkovú výhru 75-tisíc eur. Po Filipovi a Dajane tak bude z nových banditiek na rade zrejme Lívia, ktorá po poslednom drzom vyjadrení leží farmárom poriadne v žalúdku.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube