Obľúbený hudobník a moderátor Ondrej Kandráč, ktorý žne úspechy nielen na pódiách, ale aj v televízii, si pre fanúšikov pripravil nečakané prekvapenie. Počas karantény nahral so svojou tehotnou manželkou nový singel, ktorý sa vám dostane pod kožu.

Z Ondreja Kandráča a jeho krásnej manželky Eriky sa už onedlho stanú trojnásobní rodičia, pričom by sa im mala narodiť malá princezná. „Čakáme dievčatko. Je to obrovská radosť. Budú kamarátky s malou Skrúcanou. V lete budeme so Števom spolu moderovať Miss Šírava, tak budeme mať kočiare po pravej a ľavej strane, bude to zemplínsky babyboom,“ priznal pred pár týždňami pre cas.sk.

Ešte predtým, ako sa rodinka rozrastie, však stále zamilovaný pár prekvapil fanúšikov jedinečnou novinkou. Ondrej s Erikou totiž priamo vo svojej obývačke nahrali duet vytvorený na motívy starej srbskej piesne Pukni zoro, pričom o text sa postaral Vlado Puchala. Skladbu Ťažké časy ľudí spájajú následne venovali všetkým, ktorí to v živote nevzdali.

„Chceli sme urobiť pieseň o spolupatričnosti a povzbudiť ľudí v tejto dobe. Nechcel som robiť agitáciu o rúškach, víruse a karanténe, ale nadčasovejšie posolstvo o tom, že spolu a s láskou sa všetko dá zvládnuť. 1 + 1 sú viac ako 2. Viac o vzťah, ktorý je medzi nimi. Viac o dôveru, pomoc, nádej, spolupatričnosť. Rodina, to nie sú len rodičia a deti, ale putá, ktoré sú medzi nimi,“ uviedol Ondrej na sociálnej sieti. A veru, má pravdu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kandráčovci

Zdroj: YouTube | Foto: IG/kandrac.ondrej