Nečakané priznanie Andreja Danka: Má ťažké srdce na Pellegriniho!

Dátum:

V minulosti šéfoval celému parlamentu, pričom bol súčasťou koalície. Dnes sa tvári, že je na politickom dôchodku, no je aktívny na sociálnych sieťach a neodmietne ani pozvanie do rôznych politických relácií, kde sa rád rozreční.

Volebná noc 2020 priniesla mnohé prekvapenia. Jedným z nich bola nízka podpora politickej strany SNS, ktorá sa nedostala do parlamentu. Andrej Danko sršal emóciami, pričom oznámil, že končí ako predseda strany. S odstupom času si to však rozmyslel a opäť chce získať dôveru občanov strane, ktorú kedysi založil Ján Slota.

Nedávno sa dokonca zúčastnil stretnutia smerákov, kde naznačil možnú spoluprácu s Robertom Ficom. 46-ročnému politikovi však leží v žalúdku predseda strany Hlas-SD Peter Pellegrini. Podľa slov Danka si mal rodák z Banskej Bystrice prisvojiť marketing aj zásluhy za snahu o referendum.

Šéf strany SNS uviedol, že zbierať hlasy začali oni so stranou Smer-SD a pridala sa aj strana ĽSNS. ,,Peter je v tom geniálny, že on si vie prisvojiť robotu niekoho iného. Je 20 rokov v politike a on nemôže povedať, že urobil rekreačné poukazy alebo čokoľvek. Izoloval sa od Smeru, teraz sa tvári, že je sám, takže koalíciu by som tam nehľadal,“ uviedol v rozhovore pre eReport.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/eReport  |  Foto: YT/eReport, Andrej Danko, FB/NR SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...