Nikto nečakal náhly rozpad stabilného 16-ročného manželstva producenta Andyho Krausa (49) a Daniely. Andy včera priznal, že žijú v oddelených domácnostiach a s Danielou sa podieľajú len na spoločnej výchove ich dvoch detí. Objavili sa špekulácie o možnom vzťahu s mladou herečkou Natáliou Puklušovou (31), ktorá by mohla byť za rozpadom dvojice. Zabávač a producent sa rozhodol vyjsť von s priznaním.

Andy Kraus práve prežíva turbulentné obdobie, na ktoré u slovenského producenta médiá nie sú zvyknuté. Po 16 rokoch harmonického manželstva s Danielou bez väčších hádok či kríz došlo k nečakanému rozchodu. Andy priznal, že s manželkou žijú v oddelených domácnostiach a dohodli sa len na spoluvychovávaní svojich dvoch detí. Zároveň odmietol tvrdenia, že za rozpadom manželského vzťahu je niekto tretí. Dnes však prehovoril a priznal, ako to s mladou herečkou Natáliou a ním naozaj je.

natalia puklusova
Natália Puklušová sa má s Andym stretávať.

Pre Nový Čas odhalil, aká je skutočnosť ohľadne jeho krachu manželstva a či tvorí pár s herečkou Puklušovou: “Dôvodom rozhodnutia byť len spolurodičmi nie je Natália Puklušová. Zároveň je pravda, že som s Natáliou v kontakte a nie je vylúčené, že po čase budeme oficiálne spolu,“ prekvapil Andy. S Natáliou majú teda k sebe zjavne blízko, aj keď odmieta špekulácie o tom, že herečka stojí za ich rozchdom. Producent nevylúčil v budúcnosti ani možný vzťah s mladšou herečkou, ktorá sa ku vzťahu zatiaľ odmietla vyjadrovať.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, YouTube, tvnoviny.sk