Prvé žrebovanie výhercov očkovacej lotérie sa uskutoční už 15. augusta na obrazovkách televízie RTVS. Jednou z osobností, ktorá bude divákov sprevádzať celým večerom, je obľúbený moderátor Marcel Forgáč. Prijatie tejto ponuky si však už teraz pýta svoju daň.

Moderátori Marcel Forgáč a Vera Wisterová budú od polovice augusta divákov sprevádzať očkovacou lotériou odvysielanou na RTVS. Známy spíker vo Fun rádiu priznal, že túto ponuku dlho zvažoval, keďže si bol vedomý polarizácie spoločnosti kvôli očkovaniu proti ochoreniu COVID-19.

Forgáč napokon súhlasil, pričom sa plánuje držať iba svojho remesla a nezasahovať do politiky. ,,Kto chce, nech sa očkovať dá, kto nechce, nech sa nedá. O tom je predsa demokracia a sloboda, ktorú všetci občania Slovenskej republiky majú. Mojou úlohou v tomto prípade je urobiť si poctivú, dobrú televíznu prácu,“ upozornil v rozhovore pre časopis ŽIVOT.

Rodák z Kežmarku však už teraz musí čeliť útokom zo strany Slovákov, ktorí ho nazývajú zapredancom, štetkou či Matovičovým poskokom. ,,Úprimne poviem, že asi na 20 pisateľov by som pokojne mohol podať trestné oznámenie, lebo sa vyhrážali mojim deťom, mne, ale zatiaľ si ich dávam na kraj pece, ako sa hovorí…,“ priznal 50-ročný moderátor.

Zdá sa však, že kritika prichádza aj zo strany priateľov, čo Marcela určite neteší. ,,Uvedomil som si, že občas je potrebné postaviť sa za svoj názor a možno tým riskovať aj stratu kamarátov,“ dodal otec dvoch synov, ktorý naznačil svoj názor k očkovaniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zivot.pluska.sk  |  Foto: TV JOJ, FB/Marcel Forgáč