Zuzana Čaputová pred dvomi dňami priznala, že v partnerskom vzťahu s Petrom Konečným prechádzajú ťažkým obdobím. Bližšie sa k problémom vyjadrovať nechcela, no teraz prehovorili rodičia dvojice. Pravdu o ich vzťahu povedala aj bývalá “svokra” prezidentky!

Zuzana Čaputová má plnú hlavu prezidentských povinností a mimoriadne dôležitej úlohy, ktorej sa zhostí už o pár týždňov. Pred vstupom do paláca ohlásila prvé mená, ktoré ju budú sprevádzať na stoličkách poradcov. Na zozname sa objavili aj známe tváre z televízie, ktoré u Čaputovej neprajníkov zožali kritiku.

Nastávajúca prezidentka sa ale musí ešte pred nástupom do funkcie popasovať aj s ďalším problémom. Ako sama zverejnila na sociálnej sieti, jej vzťah s Petrom Konečným čelí veľkej kríze a dvojica netuší, či situáciu ustoja alebo pôjdu definitívne od seba.

Do partnerskej krízy nevnášajú viac svetla ani slová rodičov dvojice, ktorí ostali sami z rozchodu poriadne prekvapení: “Nemienim a ani nebudem sa k tomu vyjadrovať, lebo obaja sú vo veku, kedy sa rozhodujú sami. Aj keď ma to mrzí, je to ich problém,” odpovedala stručne Čaputovej mama pre Nový Čas.

O čosi viac prezradila mama Konečného, ktorá tiež netuší, čo sa medzi dvojicou odohralo: “Nás to veľmi prekvapilo, lebo to bol krásny dvojročný vzťah, a to je dlhá doba. Ale klamala by som, keby som povedala dôvod, lebo ho neviem. Som mimoriadne prekvapená a nešťastná z toho. Zuzku som poznala odmalička a stále ju mám veľmi rada,“ prezrádza pravdu prezidentkina “svokra”, ktorá sa netají vzájomnými dobrými vzťahmi.

Čaputovej “svokra” má na prezidentku len pekné slová

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/zuzana_caputova