Je tomu len zopár dní, čo sa na verejnosť dostala informácia, že Veronika Cifrová Ostrihoňová, moderátorka televízie Markíza, by mala byť v radostnom očakávaní. Ani ona, ani jej manžel Sajfa sa však k tejto téme doposiaľ oficiálne nevyjadrili a všetky detaily si nechávajú pre seba. Až odteraz!

Aj napriek tomu, že známa dvojica na sociálnych sieťach pravidelne ukazuje čo to zo svojho súkromia, k téme „dieťa“ sa zatiaľ vyjadrovať nechcú. Nádejní budúci rodičia sa snažia novinku o doposiaľ nepotvrdenom Veronikinom tehotenstve udržať v súkromí. Dôvodom môže byť aj informácia, že redaktorka by mala iba nedávno preklenúť prvý trimester.

Sympatická blondínka sa však nakoniec vyjadrila aspoň k profesijnému životu, v prípade, ak by čakala bábätko. ,,Aj keby som raz išla na materskú, tak mám rádio, ktoré sa dá robiť popri materstve, Sitdown Stories alebo mám Instagram, kde sa dajú robiť spolupráce, ak by som skončila v spravodajstve, a nemusím kvôli tomu vytvárať žiadne videá,“ uviedla v rozhovore pre denník postoj.sk. Jej nový YouTube kanál Very Veri by tak išiel zrejme bokom.

Potenciálne budúca mamička by sa totiž nerada venovala videám, ktoré by boli zamerané predovšetkým pre mamičky, a zároveň zastáva názor, že svoje dieťa výrazne na verejnosti ukazovať nechce. Dôvodom má byť strach z toho, že by jej v budúcnosti mohol jej potomok vyčítať, že bol od útleho veku snímaný a  prezentovaný pred verejnosťou.

Je však zrejmé, že sa Veronika ani po narodení prvého dieťatka neplánuje stratiť z verejného života a naďalej sa chce venovať svojím aktivitám. Je však nutné dodať, že redaktorka Televíznych novín stále nepotvrdila, či je skutočne tehotná.

Zdroj: postoj.sk  |  Foto: Instagram/sajfa, Instagram/veronikaostrihonova