Najnovšie zloženie v kulinárskej šou Bez servítky je opäť kontroverzné, pričom spomedzi súťažiacich rozhodne vyčnieva Monika Nemčoková. Nejde však o žiadne neznáme neviniatko, keďže v minulosti bola spájaná s bývalým bossom banskobystrického podsvetia Mikulášom Černákom.

Súčasťou novej päťky súťažiacich v relácii Bez servítky sa stala majiteľka butiku s oblečením Monika, ktorá sa veľmi rada zabáva, no postupne začína účinkujúcim poriadne liezť na nervy. Neustále “tliachanie“ a hlasný smiech im na dobrej nálade nepridáva. Málokto však vie, že kontroverzná žena nie je žiadnou neznámou. V minulosti bola totiž milenkou exšéfa slovenského podsvetia. Spoločne boli na nejednej dovolenke, a dokonca sa údajne nachádzala v hotelovej izbe, keď došlo k vražde Róberta Holuba, ktorý bol konkurentom Mikuláša Černáka.

S odstupom pár rokov však Monika zmenila rétoriku, keďže odmieta akýkoľvek intímny vzťah s 55-ročným väzňom. Podľa jej slov mu zabezpečila kompletný šatník a “Černákovci“ nakupovali topánky hlavne v jej butiku. Služby blondínky zrejme obmäkčili aj samotného rodáka z Brezna, keďže nemusela platiť výpalné. Mal jej dokonca dať prezývku “topánočka“.

Rodáčka z Banskej Bystrice taktiež priznala, že mafiánovi pomáhala aj s biznisom. Podľa jej slov sa mal viacnásobný vrah dostať ku kamiónu s topánkami, ktorý potreboval predať. Žoviálna Slovenka mala Černáka spojiť s jej zákazníkom z Ruska. Za pomoc pri obchodovaní jej pomohol s bývalým partnerom, ktorý ju mal prenasledovať.

Monika prezradila, že jej údajný milenec komunikoval bez vulgarizmov, nepil, nefajčil a pôsobil vyrovnane. Dokonca ho počula uvoľneného spievať: ,,V kolibe v Tatrách si u Rómov rozkázal pesničku “Načo pôjdem domov“. Krásne spieval. To, ako som ho poznala ja, vôbec nejde dokopy so všetkým, čo je o ňom známe a k čomu sa sám priznáva. Akoby mal dve tváre,“ povedala ešte v roku 2019 pre týždenník PLUS 7 DNÍ.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk, pluska.sk  |  Foto: TV Markíza, YT/SME